W tym roku, jak tylko uda się Wam wedrzeć na stronę macie szansę sami wymyśleć swoją grupę, nazwać ją, wymyśleć swój znak graficzny oraz wkomponować grupę w historię, którą znajdziecie w zakładce TAJNE/POUFNE. Warto być pierwszym!

Każda grupa wymyślająca swoją historię będzie musiała dopasować się do opisu i roli  wcześniej opisanych grup. Wybierzcie na zlecenie jakiej formacji szpiegowskiej pracujecie, jakimi dysponujecie gadgetami, w jakim kraju otrzymaliście przeszkolenie. To pozwoli Wam zbudować Wasz wizerunek. Wybierzcie dowódcę oddziału, przydzielcie sobie najbardziej istotne role, które w przyszłości pomogą Wam odkryć co nam zginęło i oczywiście jak to odzyskać. Bo wszystkie Rządy świata chcą to mieć!

Na razie startujemy z grupą Organizerów. 

crest

SSKE

Sekcja specjalna powołana przez Zarząd Korporacji Ediffier w celu znalezienia osoby odpowiedzialnej za wyciek informacji o utajnionych działaniach spółki zależnej: Laboratorium Badawczego TechMed. Sekcja składa się z najlepszych specjalistów, którzy podczas długiego stażu w Korporacji nieraz udowodnili swoją lojalność.

Sekcja specjalna SSKE w składzie (Pseudonimy): Jacek Strąk, Kokota Szalej, Szata Harris, Jane Błąd, Edward Snołek, Assanga J.  z Oficerem prowadzącym Pułkownikiem KUKi.

Członkowie:

Szata Harris

Córka włoskiego oficera marynarki wojennej i polskiej łączniczki antyszczepionkowców. Matka zmarła na powikłania połupieżowe, gdy Szata miała 3 miesiące. Ze względu na tryb pracy ojciec Szaty nie mógł się nią zająć. Wychowywana przez babkę Antoninę Angelinę Piu(włoskiego szpiega), która od małego uczy ją fachu szpiega.

Szata uwielbia przepych. Jest próżna i niezdolna do empatii, ale nie okazuje tego w pracy- udaje miłą i pomocną, bo wie, że w ten sposób jest w stanie dowiedzieć się najwięcej. Naprawdę gardzi wszystkimi.

W korporacji Ediffier zajmuje się zdobywaniem nowych informacji na temat działania konkurencyjnych firm.
Po godzinach dorabia jako syrena w kasynie Silverton Casyno Lodge w Wejsunach Małych.

Jane Błąd

Prawdziwe imię Joanna Błędowska. Córka masturbatora zwierząt i inseminatorki.

Gdy była w liceum, jej życie prywatne stało się koszmarem. Jej rodzice wydali książkę „Dzielni Rozpłodowcy”, która stała się międzynarodowym bestsellerem, a dla jej środowiska stała się idealnym paliwem do wyzwisk i wyśmiewania. Doprowadziło to Joannę do kilku nieudanych prób samobójczych, co dodatkowo pogłębiło depresję uświadamiając jej brak kontrolii nad jej życiem. Na szczęście na jej drodze pojawiła się grupa hakerów, którzy przyjęli dziewczynę pod swoje skrzydła. Od tej chwili jako Jane Błąd wszystkie wolne chwile spędzała na poznawaniu nowych języków programowania oraz konstruowała elektronikę ułatwiającą pokonywanie zabezpieczeń.

Jej otwarty umysł, umiejętność długiego skupiania się i upór, sprawiły, że odniosła jako hakerka wiele sukcesów. Podczas zbiorowego hakowania systemów ministerstwa finansów, cała grupa została zdradzona przez jednego z jej członków, co doprowadziło do grupowych aresztowań.

Traf chciał, że korporacja Ediffier szukała wtedy speca od IT. Dzięki licznym układom Ediffiera z niektóymi funkcjonariuszami w strukturach sądowych i policyjnych, Jane zamiast trafić przed sąd, została wyciągnięta z aresztu. Znając jej akta, mając rekomendację od światka speców komputerowych, dostała pracę w korporacji.

Prywatnie Jane uwielbia muzykę, zabawę, gry komputerowe.
Ma amaksofobię, dlatego najczęściej porusza się na hulajnodze.

Edward Snołek

Dla przyjaciół Edi, w sąsiedztwie znany jako filantrop. Pochodzi z arystokratycznego domu z tradycjami i dobrym wychowaniem.

Lubi piękne motocykle i szybkie kobiety. Jako student trzeciego roku fizyki wstąpił do tajnej oraganizacji szpiegowskiej, mającej na celu ujawnianie nadużyć na Uniwersytecie. Podczas jednej ze spraw został zdemaskowany i wydalony z Uczelni.

Właściciel patentów na trytytkę i taśmę klejącą. „Złota Rączka” korporacji formalnie zajmuje stanowisko specjalsty ds. bieżącego utrzymania instalacji i systemów.
W SSKE powołany jako wsparcie technologiczne.

Kuki

Dowódca sekcji, stanowisko objął kilka lat temu, gdy w malignie na łożu śmierci jego imię wyszeptał jego poprzednik. Do tej pory za jego plecami mówi się, że mianowanie to jest wielką pomyłką, bo umierającemu zabrakło energii, a chciał wypowiedzieć „Tylko nie Kuki…”.

Kuki Sekcją Specjalną zarządza sprawnie, choć nie ma dużego respektu wśród swoich ludzi. Nie pomaga w tym też jego przeszłość; zanim trafił do Ediffiera, z uwagi na pobrane wykształcenie na kierunku Kontroler Jakości Domów Publicznych, pracował jako specjalista robiąc audyty w największych burdelach w kraju.

Pomimo licznych szkoleń i wieloletniej pracy nad wydobyciem z niego cech przywódczych i większej asertywności, jest on w dalszym ciągu dowódcą bardzo łagodnym. Od czasu do czasu miewa napady lękowe lub wybuchy agresji, aby za chwilę znów powrócić do swych myśli i łagodnego uśmiechu.

Jest bardzo inteligentny, ale zamknięty w sobie. Najczęściej przechadza się po biurze kompletnie zanurzony w swoich myślach bez kontaktu z rzeczywistością.

Miewa genialne pomysły, choć ciężko mu jest przekazać je swoim podwładnym, którzy nauczyli się przez te lata działać wedle jego wskazówek, ale po swojemu.

Kuki nie rozstaje się ze swoim gniotkiem Fredim.

Assanga J.

Assanga to wyrzucona z teatru charakteryzatorka. Urodziła się w rodzinie hipochondrycznej scenarzystki i wytwórcy lichtarzy. Stąd zainteresowanie sztuką, jako cudowne dziecko stepowała na ekranie. Wyrzucona za dyskusje polityczne z dyrektorem teatru, narzuconym przez aktualną sitwę rządową.

Po wyrzuceniu ujawniła taśmy prawdy, na których dyrektor bierze łapówkę za obsadzenie w głównej roli kochanicy ministra WOJNY. Nagrania zrobiła przebierając się za różne postaci. Ma duże poczucie obywatelskiej sprawiedliwości. Do przesady dokładna, nawet do poziomu nerwicy natręctw.

Kokota Szalej

Wychowywała się bez biologicznych rodziców. Całe dzieciństwo spędziła zmieniając rodziny zastępcze, nigdy nie mogąc znaleźć swojego miejsca. Wieczne zmiany środowiska wzmocniły u niej umiejętności pertraktacji.

Obecnie Ediffier wysyła ja do najtrudniejszych zadań negocjatorskich. Przy każdej zmienia otoczenia, Kokota zmieniała również swoje fryzury, co wytworzyło u niej zamiłowanie do zbierania peruk. Powiększająca się kolekcja pociąga jednak za sobą duże zasoby finansowe…

Aby spłacić zaciągnięte kredyty, konieczne było znalezienie dodatkowego źródła dochodu. Po godzinach dorabia jako kurier.
Jakimś dziwnym trafem zawsze ma przewiezienia tylko najlżejsze paczki z całego transportu….

Jacek „Dżek” Strąk.

Bezwzględny eliminator kłopotów. Z domu uciekł w wieku 4 lat pod wpływem lektury „Robinsona Crusoe”. Przez 10 następnych lat ukrywał się na promie relacji Gdańsk-Helsinki. Zszedł przymusowo na ląd gdy prom został sprzedany na złom do Kostaryki.

Młodość spędził jako asystent Consierge w meksykańskich i tajlandzkich hotelach. Podejmuje się każdych zadań.

Prywatnie miłośnik i tłumacz poezji Puszkina. Hodowca orchidei. Jednej.
Relaksuje się pędząc domowe piwo i wyłapując literówki w miesięcznikach.

received_501208807184627

skw
KARAMBA logo

Członkowie:

CBŚ/G

Grupa 4

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

Grupa 5

 

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

Grupa 6

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

Grupa 7

 

 

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

Grupa 8

Opis grupy

 

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

Grupa 9

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

 

Grupa 10

Opis grupy

GRUPA JESZCZE NIE WYBRANA

3 komentarze

  1. W jaki sposób rezerwujemy grupy? Mamy do Was wysłać kompletny opis i zdjęcia czy będzie jakaś apka do budowania profilu grupy na www?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz