Zagadka – w tym roku przygotowaliśmy dla Was dwie jej odsłony. Tak, gdyby wam się w wolnym czasie podwójnie nudziło 😉
Wiemy, że wszystko się bardzo w tym roku przeciągnęło, ale bardzo zależało nam, aby po rozwiązaniu zagadki były to fajne bonusy dla Was a nie pusta strona. To nam się w tym roku udało, i naszym zdaniem, bardzo warto poświęcić chwilę i ją rozwiązać jak najbardziej. zagadka – dostępna od dziś; łamcie głowy i rozwiązujcie, żeby dostać się do zakodowanej części na stronie rajdowej. Część treści dostępna będzie dopiero po wpisaniu hasła – m.in. rozpiska grup do wyboru oraz dodatkowe fajne bonusy jak historia zbliżającego się rajdu czy film z ostatniej edycji – to jego premiera 🙂

Link do zagadki:

http://www.rajdcieni.pl/zagadka_rc7.pdf

Zagadka jest bardzo prosta, nie przewidujemy podpowiedzi, zajmie chwilkę, bo i tak jest późno i zaraz rajd 🙂 Będziemy punktować na rajdzie 3 pierwsze drużyny, które się zalogują na zamknięte strony.

Druga zagadka/zabawa – w ciągu kilku dni zostanie uruchomiona gra, która dostępna będzie dla Was do 22.05. Jeśli będziecie mieć ochotę i uda Wam się zmobilizować grupę (żeby w nią zagrać i zakończyć z sukcesem niezbędna jest współpraca graczy), to po porzejściu gry, dostaniecie dodatkowe punkty, które przydadzą Wam się podczas Rajdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz